Alarm Sistemleri

İşinde uzman olan bir firma ile çalışmak sizi daha çok rahatlatacak ve de güveninizin artmasını sağlayacaktır. O nedenle de sizin için en önemli olan şeyin bu noktada bu sistemlerin son derece kaliteli olması gerektiğini bilmek olduğunu unutmamalısınız. Biz de güvenlik sistemleri sağlayan firmamız ile birlikte bu konularda sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Bu sistemlerde kaliteli ürünlerden yararlanmak ve de kaliteli tercihler yapabilmek son derece önemlidir. Biz asla kaliteden ödün vermeden ürünlerimizi hazırlıyor ve de sizin karşınıza çıkarıyoruz.

HIRSIZLIK: Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 118 desibellik ses ve ışık ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Haberalma Merkezi’mize gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Alarm Haberalma Merkezi, olay yerine hızlı müdahele edilmesini sağlar.

YANGIN: Şifre paneliniz üzerinde bulunan “itfaiye” butonu, sisteminizde bir ısı/duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Alarm Haberalma Merkezi’mize yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörleri de, oluşabilecek bir yangın durumunu Alarm Haberalma Merkezi’mize iletecektir. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

ACİL SAĞLIK: Acil bir sağlık durumunu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan “ambulans” butonuna basarak Alarm Haberalma Merkezi’mize sinyal gönderebilirsiniz. Alarm Haberalma Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahele edilmesini sağlar.

GAZ KAÇAĞI: Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Alarm Haberalma Merkezi siz ve polisi arayarak, mekanınıza hızla müdahele edilmesini sağlar.

PANİK: Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan “Panik” butonuna basarak, durumu Alarm Haberalma Merkezi’mize bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Alarm Haberalma Merkezi en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.

SU BASKINI: Alarm Sisteminize entegre edeceğimiz Su Baskını Dedektörleri ile eviniz/işyeriniz ani su baskınlarına karşı da korunmuş olur. Su Baskını durumlarında Alarm Haberlama Merkezi’miz sizi arayıp bilgilendirmektedir.